/ Közélet
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben
Újabb járványhullámra számíthatnak az ukrán állampolgárok, az egészségügyi rendszer már megkezdte a felkészülést.
Hirdetés
A hírt Viktor Ljasko egészségügyi miniszter közölte Telegram-csatornáján - írja a Karpat.in.ua.
Elmondása szerint rekordszámú fertőzöttet vettek nyilvántartásba világszerte (2 millió 552 ezer).
A legtöbb beteget az USA-ban, Franciaországban, Nagy-Britanniában, Olaszországban és Spanyolországban regisztrálták.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke