Öt szabályszegés miatt 60 000 hrivnya bírságot kapott a sofőr – Ungvár. Fotó: Kárpátalajai Járőrszolgálat
Öt szabályszegés miatt 60 000 hrivnya bírságot kapott a sofőr – Ungvár. Fotó: Kárpátalajai Járőrszolgálat
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Kárpátaljai Járőrszolgálat közlése szerint közlekedési baleset történt Ungváron. A helyszínre érkező járőrök megállapították, hogy egy VAZ típusú személyautó vezetője figyelmetlensége miatt ütközött egy Mazdával.

Hirdetés

A sofőr nem mérte fel időben a forgalmi helyzetet, és a kanyarban lesodródva ütközött a vele szemben haladó Mazdával. A helyszínelés  közben a rendőrök a vezetőnél kábítószer-fogyasztás jeleit vélték felfedezni, ezért orvosi vizsgálatot javasoltak, amelyet azonban a férfi megtagadott.

Hirdetés

Szabályszegések és bírságok

A vizsgálat során kiderült, hogy:

  • nincs érvényes kötelező felelősségbiztosítása,
  • el van tiltva a gépjárművezetéstől,
  • nem teljesítette a bíróság korábbi döntését,
  • a kábítószer-tesztet megtagadta.

Összesen öt adminisztratív eljárást indítottak ellene, és a kiszabott bírságok összege meghaladja a 60 000 hrivnyát.


Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat! Értesüljön időben a legfontosabb ukrajnai és kárpátaljai hírekről! Kövessen minket Facebookon, Instagramon, Twitteren  vagy iratkozzon fel Google News csatornánkra!