/ Kékfény
Szerb rendőrség ( Illusztráció )
Szerb rendőrség ( Illusztráció )
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Számszeríjjal sebesített meg egy, a belgrádi izraeli nagykövetséget őrző szerb rendőrt szombat délelőtt egy támadó, akit a rendőr agyonlőtt.

Hirdetés

A merénylő 11 óra körül egy nyilat lőtt ki a rendőrre, akit a nyakán talált el.

A sebesült rendőr lőfegyveréből rálőtt a támadóra, aki halálos lövés kapott 

– közölte a szerb belügyminisztérium.

A sérült, de eszméleténél lévő rendőrt a szerb főváros legjobb sürgősségi kórházába szállították, hogy műtéti úton eltávolítsák a nyakából a nyilat – közölték.

„A rendőr önvédelemből fegyvert használt, hogy rálőjön a támadóra, aki belehalt a sérüléseibe” 

– mondta Ivica Dacic belügyminiszter.

A miniszter szerint a támadó személyazonosságát még nem állapították meg. „Vizsgáljuk a támadás összes körülményét és a lehetséges indítékokat” – mondta Dacic - közölte a hirado.hu.


 


Iratkozz fel a Kárpátinfo.net csatornáira: Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, Google Hírek


Forrás