Szakszerűen kialakított helyeken termesztette a kábítószert egy vaskúti férfi - közölte a Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
Otthonában termesztett marihuánát az a vaskúti férfi, akinél 2023. július 5-én tartottak ellenőrzést a bajai nyomozók. Az udvaron és a házban egy, a termesztéshez szakszerűen kialakított tárolóhelyen összesen 14 tő kábítószergyanús növényt, feltehetően indiai vadkendert találtak a rendőrök.
A lefoglalt nővényeket szakértő vizsgálja. A kutatás során további 2022 gramm kábítószergyanús szárított növényi származékot, valamint a termesztéshez és a csomagoláshoz használatos eszközöket foglaltak le.
A 48 éves vaskúti férfival szemben kábítószer birtoklása miatt indult eljárás. Gyanúsítotti kihallgatását követően őrizetbe vették a bajai rendőrök, akik kezdeményezték letartóztatását.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke