/ Kékfény
Ittas sofőr ütött el egy kerékpárost Újlakon. Fotó: Nemzeti Rendőrség
Ittas sofőr ütött el egy kerékpárost Újlakon. Fotó: Nemzeti Rendőrség
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

A Beregszászi járásban található Vilok (Újlak) községben ittas sofőr ütött el egy 67 éves kerékpárost. A sofőrt őrizetbe vették, a kerékpáros kórházba került.

Hirdetés

A közlekedési balesetről a Kárpátaljai Rendőrség weboldalán számoltak be.

November 22-én délelőtt a Beregszászi járásban található Vilok (Tiszaújlak) községben egy 36 éves salánki lakos Mercedes típusú gépkocsijával áthajtott a szembejövő forgalmi sávba, ahol elütött egy 67 éves kerékpárost - írták a rendőrség bejegyzésében.

Hirdetés

A rendőrség szerint 

az ütközés következtében az újlaki lakos közepesen súlyos sérüléseket szenvedett, és kórházba szállították. 

A gépkocsi vezetője ittas állapotban vezetett. 

Véralkoholszintje 1,16 ppm volt, ami majdnem hatszorosa a megengedett határértéknek.

A rendőrség az eljárási szabályoknak megfelelően őrizetbe vette a sofőrt, és ideiglenes fogdába helyezte. Már kézbesítették neki a gyanúsításról szóló értesítést.

Az ügyben szakértői vizsgálatokat rendelnek el. Az előzetes vizsgálat folyamatban van - írták.


 


Iratkozz fel a Kárpátinfo.net csatornáira: Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, Google Hírek