Kárpátalján munkácsi drogdílereket lepleztek le és vettek őrizetbe
Kárpátalján munkácsi drogdílereket lepleztek le és vettek őrizetbe
 / Kékfény
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

A kárpátaljai rendőrök három munkácsi drogdílert értek tetten a hétvégén és vettek őrizetbe.

Hirdetés

A hétvégén a kárpátaljai rendőrök a szakszolgálatokkal együttműködve a kábítószer átadása közben őrizetbe vettek három bűntettet előéletű drogdílert - közölték a Kárpátaljai Rendőrség Facebook-oldalán.

Hirdetés

A bejegyzés szerint 

a gyanúsítottak a különösen veszélyes szintetikus PVP-t (más néven „só”) és extrakciójával kinyert ópiumot árusítottak a kábítószerfüggőknek.

A nyomozás során kiderült, a dílerek következő tranzakciójának időpontja és helyszíne is - áll a bejegyzésben. 

A készenlétben álló rendfenntartók a kábítószer átadása és az érte járó készpénz átvétele után azonnal őrizetbe vették a gyanúsítottakat.

A rendőrök három gyanúsítottat ideiglenes őrizetbe helyeztek.

A gyanúsítottakat vagyonelkobzással és akár 10 évig terjedő szabadságvesztéssel is sújthatják.

Az ügyben tovább folytatják a nyomozást annak érdekében, hogy megállapitsák a lehetséges bűntársak kilétét és a felderítsék a beszerzési csatornákat - áll a közleményben.