Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben
Február 3-án megtartotta hagyományos értekezletét a Beregszászi Kistérség.
Hirdetés
Az ülésen az elöljárók mellett mostantól adminisztrátorok és ügyintézők is munkába álltak a Beregszászi Kistérséghez tartozó településekená
- tudatta Babják Zoltán polgármester közösségi oldalán.
Nagyon fontos tevékenységet végeznek ők, ami arra irányul, hogy segítséget nyújtsanak a helyi lakosoknak.
A polgármester hangsúlyozta, hogy az értekezleten e munkával kapcsolatos tudnivalókról volt szó
az elöljárók részvételével.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke