Ülésezett a Beregszászi Kistérség testülete
Ülésezett a Beregszászi Kistérség testülete
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Február 3-án megtartotta hagyományos értekezletét a Beregszászi Kistérség.

Hirdetés

Az ülésen az elöljárók mellett mostantól adminisztrátorok és ügyintézők is munkába álltak a Beregszászi Kistérséghez tartozó településekená

- tudatta Babják Zoltán polgármester közösségi oldalán.

Nagyon fontos tevékenységet végeznek ők, ami arra irányul, hogy segítséget nyújtsanak a helyi lakosoknak.

A polgármester hangsúlyozta, hogy az értekezleten e munkával kapcsolatos tudnivalókról volt szó

az elöljárók részvételével.