/ Közélet
Folytatódik a szelektív hulladékgyűjtés Beregszászban
Folytatódik a szelektív hulladékgyűjtés Beregszászban
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Folytatódik a szelektív hulladékgyűjtés Beregszászban - tudatta közösségi oldalán Babják Zoltán polgármester.

Hirdetés

Tájékoztatása szerint június 13-án megbeszélést tartottak arról, hogyan lehetne a jelenlegi körülmények között a legkedvezőbb feltételeket megteremteni a városi tanács részéről a Színes Tartályok környezetvédelmi mozgalom elnevezésű civil szervezet működéséhez.

Hirdetés

Vezetője, Viktor Bucsinszkij ismertette a szelektált háztartási hulladékok fogadását

és a lakosság ökológiai gondolkodását elősegítő szervezet tevékenységének főbb pontjait - emelte ki a polgármester.

Hozzá tette továbbá, hogy tárgyaltak még az újrahasznosító hulladéktelep áttelepítésének segítéséről és a további együttműködés lehetőségeiről.