/ Kékfény
Hetedik emeletről dobta ki élettársát egy férfi Kijevben
Hetedik emeletről dobta ki élettársát egy férfi Kijevben
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

A szörnyű eset augusztus 24-én az ukrán fővárosban, Kijevben történt. A 37 éves nő belehalt a sérüléseibe.

Hirdetés

A rendőröket egy helyi lakos értesítette az esetről. A nő elmondta, hogy az O'nore de Balzac utcában egy férfi lelökte élettársát az egyik tömbház 7. emeleti erkélyéről - írja a Korrespondent.net.

A nő lezuhant, és azonnal belehalt a sérüléseibe.

A férfi tette után megpróbált elmenekülni, azonban a helyi lakosok elfogták őt.

Az eset vizsgálata során kiderült, hogy a férfi és a nő között konfliktus alakult ki, melynek során a férfi az erkélyre lökdöste ki a nőt, aki végül a mélybe zuhant.

A rendőrök letartóztatták az 55 éves Donyeck megyei férfit, aki ellen szándékos emberölés miatt indítanak büntetőeljárást.