A szörnyű eset augusztus 24-én az ukrán fővárosban, Kijevben történt. A 37 éves nő belehalt a sérüléseibe.
A rendőröket egy helyi lakos értesítette az esetről. A nő elmondta, hogy az O'nore de Balzac utcában egy férfi lelökte élettársát az egyik tömbház 7. emeleti erkélyéről - írja a Korrespondent.net.
A nő lezuhant, és azonnal belehalt a sérüléseibe.
A férfi tette után megpróbált elmenekülni, azonban a helyi lakosok elfogták őt.
Az eset vizsgálata során kiderült, hogy a férfi és a nő között konfliktus alakult ki, melynek során a férfi az erkélyre lökdöste ki a nőt, aki végül a mélybe zuhant.
A rendőrök letartóztatták az 55 éves Donyeck megyei férfit, aki ellen szándékos emberölés miatt indítanak büntetőeljárást.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke