Svédország miniszterelnöke meglátogatta Bucsát és Borogyankát
Svédország miniszterelnöke meglátogatta Bucsát és Borogyankát
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Július 4-én, hétfőn Magdalena Andersson svéd miniszterelnök ellátogatott a megszállók alól felszabadított Bucsába és Borogyankába.

Hirdetés

A hírt Olekszij Kuleba, a Kijevi Megyei Katonai Adminisztráció vezetője közölte Telegram-csatornáján - írja a Karpat.in.ua.

Hirdetés

A tisztviselő elmondása szerint a delegáció ellátogatott a bucsai tömegsírhoz,

valamint a Borogyánkán teljesen megsemmisített infrastruktúrát is megtekintette.

„Volodimir Zelenszkij elnök szerint az ukránok nemcsak Ukrajnáért, hanem a civilizált világért és a demokratikus értékekért is harcolnak. És ez teljesen igaz” – jelentette ki Andersson.

Forrás