Immár hagyomány, hogy egyre több egyházi közösség járja a keresztutat a templomon kívül.
Hirdetés
A templombúcsú alkalmából tartott szentmisén megtelt a Beregszász központjában álló római katolikus templom.
A Szent Kereszt Felmagasztalása Római Katolikus Templomban búcsúünnepet tartottak.