Tovább bővült a német Eb-keret: a BL-döntős támadó is pályára léphet a magyarok ellen

Niclas Füllkrug és Chris Führich is ott lesz a magyarokkal azonos csoportban szereplő házigazda német labdarúgó-válogatott keretében a június 14-én kezdődő Európa-bajnokságon.

Balog bravúrjai is kellettek az ukrán Eb-részvételhez

Vasárnap véget értek az idei év végén sorra kerülő női kézilabda Európa-bajnokság selejtező-csoportjainak küzdelmei.

A magyar válogatott újabb három helyet javított a FIFA világranglistáján

A magyar válogatott három helyet előrelépve a 27. a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) legfrissebb világranglistáján.

Bemutatták a jövő évi Eb ultramodern labdáját

A Futballszerelem névre keresztelték a jövő évi, németországi labdarúgó Európa-bajnokság hivatalos labdáját.

A 2028-as és 2032-es foci Eb-t is több ország közösen rendezi

Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) döntése értelmében a 2028-as Európa-bajnokságnak az Egyesült Királyság és Írország, míg a 2032-es kontinenstornának Olaszország és Törökország közösen ad otthont.

Strahinja Pavlovic, a szerb (b) és Ádám Martin, a magyar válogatott játékosa a labdarúgó Európa-bajnoki selejtező G csoportjában játszott Szerbia - Magyarország mérkőzésen a belgrádi Rajko Mitic Stadionban 2023. szeptember 7-én. MTI/Czeglédi Zsolt

A magyar labdarúgó-válogatott 2-1-re legyőzte Szerbiát.

Anasztaszija Krajduba (k) és Hrisztina Njemceva (b), az ukrán válogatott játékosai a női röplabda Európa-bajnokság csoportkörében játszott Magyarország - Ukrajna mérkőzésen Gentben 2023. augusztus 19-én. A magyar válogatott 3-0-ra kikapott. MTI/Szigetváry Zsolt

Az ukrán válogatott 3-0-ra legyőzte a társházigazda belga csapatot.

Vívás. Illusztráció

Közösségi oldalán lájkolta az Oroszország ukrajnai háborúját támogató bejegyzéseket.

Labdarúgás. Illusztráció

A magyar válogatott a Bulgária ellen aratott 3-0-s sikerrel kezdte az Eb-selejtezőt március végén.

Budapesten játssza soron következő két, júniusi Európa-bajnoki selejtezőjét a fehérorosz labdarúgó-válogatott.

Műkorcsolya. Illusztráció

A magas színvonalú versenyrendezéshez szükséges megfelelő anyagi forrás hiányában.

Az ukrán Ilina Koliadenko, miután győzőtt a norvég Grace Jacob Bullen ellen a női birkózók 62 kilogrammos súlycsoportjának döntőjében a zágrábi birkózó Európa-bajnokságon 2023. április 21-én. MTI/Illyés Tibor

Két ukrán siker mellett svéd, román és bolgár győzelem született.

Ligeti Dániel a férfi szabadfogású birkózók 125 kilogrammos súlycsoportjának bronzérmese az eredményhirdetésen a zágrábi birkózó Európa-bajnokságon 2023. április 19-én. MTI/Illyés Tibor

Ligeti Dániel meggyőző teljesítménnyel bronzérmet nyert a szabadfogásúak 125 kilogrammos kategóriájában.

A beregszászi Popovics Nelli nyerte az Ausztriában megrendezésre került Síakrobata Európa-bajnokságot.

Spanyolország válogatottja sorozatban harmadszor nyerte meg a női futsal Európa-bajnokságot, amelynek négyes döntőjét a hétvégén Debrecenben rendezték.

Budapest kikerült a jövő évi női kézilabda Európa-bajnokság helyszínei közül.

A magyar válogatott 2-1-re kikapott Ukrajna együttesétől a debreceni női futsal Európa-bajnokság pénteki elődöntőjében.

Futsal - A női Európa-bajnokság sorsolása. MTI/Czeglédi Zsolt

Az ukránokkal játszik elődöntőt a magyar válogatott a női futsal Európa-bajnokság debreceni négyes döntőjében.

Curling

Az A divízióban az oroszokat a magyar női válogatott, míg a férfiaknál Spanyolország csapata váltja.

Anglia Luke Shaw góljával már a 2. percben vezetést szerzett, amit a második félidőben Leonardo Bonucci egyenlített ki, a hosszabbítást követő tizenegyeseket pedig az olaszok rúgták jobban