Alapvető természetes szükségletünk, hogy jó, ésszerű embernek gondoljuk magunkat, aki helyesen gondolkodik, jó döntéseket hoz, megfelelő adottságai vannak – vagyis teljesen rendben van.
Alapvető természetes szükségletünk, hogy jó, ésszerű embernek gondoljuk magunkat, aki helyesen gondolkodik, jó döntéseket hoz, megfelelő adottságai vannak – vagyis teljesen rendben van.