ENSZ-békemissziót követelt az Arab Liga csütörtöki bahreini csúcstalálkozóján a Gázai övezet és Ciszjordánia számára.
Hirdetés
„Közösen lépünk fel a sötétség ellen!” – jelentette ki a szíriai elnök.
A két miniszter azt is kifejtette, hogy országaik addig nem állítják helyre hivatalos kapcsolataikat Bassár el-Aszad kormányával, amíg az el nem fogadja és teljesíti az ENSZ tervét a béke helyreállítására.
Az arab világ mindeddig kerülte Oroszország bírálatát ukrajnai hadművelete kapcsán.