Akut alkoholmérgezés tüneteivel láttak el egy 15 éves lányt Munkácson. A mentők a szükséges ellátást követően a megyei gyermekkórházba szállították.
Hirdetés
A napokban a donyecki régióból származó kiskorú került Munkácson a megyei gyermekkórházba, aki barátaival együtt házi bort ivott
A hamisított szeszesital fogyasztásától összesen 33-an szenvedtek mérgezést