Viktor Ljasko, Ukrajna egészségügyi minisztere kampányt hirdetett a héten a koronavírus elleni védőoltást tervező ukránok számára.
Augusztus 18-tól, szerdától jutalmat kapnak azok az ukránok, akik beoltják magukat
- fejtette ki Viktor Ljasko, akit az RBC.ua idéz.
A miniszter szerint a koronavírus elleni védőoltás esetén az ukránok ingyenes jegyeket kapnak a Kijevi Olimpiai Stadionban tartandó ünnepi koncertre.
"Szerdától mindenki, aki tömeges védőoltási központokban és oltási pontokon oltotta be magát,
jegyeket kap a függetlenség napi ünnepi koncertre, amelyre augusztus 24-én kerül sor a Kijevi Olimpiai Stadionon"
- mondta a tárcavezető.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke