/ Közélet
Meghosszabbította a kormány az adaptív karantént a jövő év március 31-ig Ukrajnában
Meghosszabbította a kormány az adaptív karantént a jövő év március 31-ig Ukrajnában
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

A kormány szerdai ülésén döntött az adaptív karantén 2022. március 31-ig történő meghosszabbításáról, vagyis a korlátozások a jövő év első negyedévében még mindenképpen érvényben lesznek – jelentette be Denisz Smihal miniszterelnök, adta hírül az rbc.ua hírportál a kormányülésre hivatkozva, melyet a Karpat.in.ua idéz.

Hirdetés

A jelentés szerint a kormányfő elmondta: „a világjárvány lehető legnagyobb mértékű ellensúlyozása és az emberek egészségének a védelme érdekében

Hirdetés

a kormány 2022. március 31-ig meghosszabbítja az adaptív karantént.”

Mint jelezte, a karantén legalább a jövő év első negyedévének végéig érvényben marad.

„Ez azt jelenti, hogy hatályban maradnak azok a korlátozások, amelyek szerint a nyilvános helyek Covid-tanúsítvánnyal és védőmaszkban, valamint be kell tartani a szociális távolságot” – mutatott rá Denisz Smihal.

Forrás