/ Közélet
Vízkeresztkor megszentelték Orbán Viktor irodáját
Vízkeresztkor megszentelték Orbán Viktor irodáját
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

A hagyományoknak megfelelően vízkeresztkor megszentelték Orbán Viktor miniszterelnök irodáját a Karmelita kolostorban.

Hirdetés

Erről közösségimédia-oldalára töltött fel videót a miniszterelnök - írja az Origo.

Hirdetés

Ezen látszik az is, hogy a szentelés befejezéseként az ajtó fölé felírták az évszámot,

és a C + M + B betűket, amelyek a latin „Christus Mansionem Benedicat",

vagyis „Krisztus áldja meg e házat!" mondatot rövidítik.

Forrás