Kuleba: Nagyon rossz a katonai helyzet Kelet-Ukrajnában
Kuleba: Nagyon rossz a katonai helyzet Kelet-Ukrajnában
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

A kelet-ukrajnai helyzet még annál is rosszabb amit az emberek mondanak, Kijevnek sürgősen nehézfegyverekre van szüksége, hogy hatékonyan felvehesse a harcot Oroszországgal – jelentette ki csütörtökön Dmitro Kuleba ukrán külügyminiszter.

Hirdetés

Kuleba Twitter-felhasználókkal élőben folytatott kérdez-felelek jellegű beszélgetésen vett részt - írja az MTI.

Az ukrán tárcavezető egyben hangsúlyozta, hogy valójában nem is folynak béketárgyalások Oroszországgal.

Beszélt arról is, hogy amennyiben Oroszország valaha is tűzszünetet kér, akkor kétszer, vagy akár háromszor is meg fogják fontolni annak elfogadását.

Forrás

MTI