Reznyikov hangsúlyozta, hogy Minszk-3 biztosan nem lesz!
Az Unian.net közlése szerint Olekszij Reznyikov ukrán védelmi miniszter az Ukrajinszka Pravdának adott interjújában azt mondta, hogy
az Oroszországgal folytatott tárgyalásoknak csak akkor van esélye, ha Ukrajna partnerei is az asztal körül ülnek.
Hangsúlyozta, ha az ideiglenesen megszállt területeken álnépszavazást tartanak, Ukrajna nem fog beszélni semmilyen tárgyalásról.
Most, hogy nincsenek tárgyalások, nincs értelme értékelni a tárgyalási pozíciót.
"De azt akarom mondani, hogy az oroszokkal folytatott tárgyalásoknak csak olyan feltétellel van esélye, ha partnereink ott ülnek az asztalnál. Mert az oroszokkal beszélni és megszerezni a Minszk-3-at - nincs értelme" - tette hozzá.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke