Reznyikov a tárgyalásoknak csak egy feltételét nevezte meg
Reznyikov a tárgyalásoknak csak egy feltételét nevezte meg
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Reznyikov hangsúlyozta, hogy Minszk-3 biztosan nem lesz!

Hirdetés

Az Unian.net közlése szerint  Olekszij Reznyikov ukrán védelmi miniszter az Ukrajinszka Pravdának adott interjújában azt mondta, hogy

az Oroszországgal folytatott tárgyalásoknak csak akkor van esélye, ha Ukrajna partnerei is az asztal körül ülnek.

Hangsúlyozta, ha az ideiglenesen megszállt területeken álnépszavazást tartanak, Ukrajna nem fog beszélni semmilyen tárgyalásról.

Most, hogy nincsenek tárgyalások, nincs értelme értékelni a tárgyalási pozíciót.

"De azt akarom mondani, hogy az oroszokkal folytatott tárgyalásoknak csak olyan feltétellel van esélye, ha partnereink ott ülnek az asztalnál. Mert az oroszokkal beszélni és megszerezni a Minszk-3-at - nincs értelme" - tette hozzá.