Tüzérségi támadás érte Harkiv központját, melynek következtében öten meghaltak.
Augusztus 30-án, kedden reggel az orosz csapatok lőtték Harkivet.
A támadás következtében legalább négyen meghaltak
– közölte Oleh Szinegubov, a Regionális Katonai Adminisztráció vezetője, adta hírül a Korrespondent.net.
"Harkiv központi részének ágyúzása következtében legalább négyen meghaltak, négyen pedig megsérültek. Az információ pontosítása folyamatban van" - hangsúlyozta a kormányzó.
Ihor Terehov, Harkiv polgármestere szerint ellenséges lövedékek hullottak egy ötemeletes lakóház mellé,
és a város központjában lévő egyik óvodát is eltalálták.
Terehov szerint a halottak száma ötre, a sebesültek száma pedig hétre nőtt, de ezek az adatok nem véglegesek. Az ágyúzás következtében tűz ütött ki az egy lakóházban.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke