Toreck ágyúzása során találat ért egy kétszintes épületet, melynek következtében hat ember meghalt.
Az RBC-Ukraine az Ukrán Rendkívüli Helyzetek Állami Szolgálatára (DSZNSZ) hivatkozva közölte, hogy július 18-án, hétfőn délelőtt az orosz megszállók a Donyeck megyei Torecket lőtték.
Az egyik lövedék egy emeletes házba csapódott,
aminek következtében hat ember meghalt, két embert sikerült kimenteni a romok alól.
"A kutatási és mentési munkálatok során a Mentőszolgálat munkatársai öt holttestet találtak és három embert kimentettek a romok közül, közülük egy ember a kórházban halt meg" - áll a jelentésben.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke