Fontos bejelentést tett a Forma-1-hez jövőre csatlakozó Audi
Fontos bejelentést tett a Forma-1-hez jövőre csatlakozó Audi
 / Sport

Újabb nagy bejelentést tett az Audi. A Forma-1-hez 2026-ban csatlakozó német gyártó megállapodott a főszponzorával, amely egyben névadó partnere is lesz.

Hirdetés

Az Audi  bejelentette, hogy a világszerte több mint 60 millió ügyféllel rendelkező bankvállalat, a Revolut lesz az Forma-1-es csapat névadó szponzora - írja az origo.hu.

A Revolut is beszáll a Forma-1-be

A német gyártó szerint a megállapodás mérföldkőnek számít, ugyanis emellett hogy a Revolut Business mélyen integrálódik majd az Audi F1-es csapatának pénzügyi működésébe, a rajongók is profitálhatnak a fejlesztésekből, hiszen a brit vállalat biztosítja majd a csapat hivatalos kereskedelmi felületein a gyors és gördülékeny fizetési megoldásokat.

„Az Audi egyértelmű ambícióval érkezik a Forma-1-be: a sorozatot technológiai szempontból releváns és gazdaságilag fenntartható befektetésként kívánjuk használni a márka jövője érdekében. Határozottan hiszünk a projektünk sikerében, amelyhez realista hozzáállással és folyamatos fejlődési szándékkal közelítünk. A Revolutban olyan partnert találtunk, amely osztozik ezekben az ambíciókban és ebben a szemléletben. A Forma–1 egy globális színpad, amely lehetőséget ad számunkra, hogy új célcsoportokat érjünk el, és együtt keltsünk lelkesedést a termékeink iránt” – nyilatkozta Gernot Döllner, az Audi vezérigazgatója.

Hirdetés

„A Revolutban olyan partnert találtunk, amely osztozik az innováció iránti elkötelezettségünkben és könyörtelen ambíciónkban. Ez több mint márkák összehangolása: ez egy stratégiai szövetség, amelynek célja a motorsportban megszokott keretek megkérdőjelezése. 2026-tól a Revolut digitális megoldásai kulcsfontosságú területeken támogatják majd működésünket, miközben átalakítják azt is, ahogyan a rajongók és közösségek kapcsolatba lépnek velünk – a pályán és azon kívül egyaránt” – mondta Jonathan Wheatley, a Red Bull korábbi sportigazgatója, aki jelenleg a Sauber csapatfőnöki pozíciót tölti be.

A partnerség jelentős lépést jelent a Revolut számára, amely gyors ütemben halad a 100 millió globális ügyfél felé. Mintegy 820 millió rajongójával és 1,6 milliárd tévénézőjével 2024-ben a Formula-1 a világ legnépszerűbb sporteseménye.


Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat! Értesüljön időben a legfontosabb ukrajnai és kárpátaljai hírekről! Kövessen minket Facebookon, Instagramon, Twitteren  vagy iratkozzon fel Google News csatornánkra!

Forrás

Hirdetés
Címlapról ajánljuk
Óvodát ért orosz légicsapás Szumi megyében /Фото: ДСНС

A mentőszolgálatok közlése szerint halálos áldozata nem volt a támadásnak, eddig négy sérültet láttak el az orvosok.

Orosz dróntámadás Ukrajna ellen, munkában az ukrán légvédelem. Fotó: t.me/GeneralStaffZSU

A csapásokban legkevesebb egy ember meghalt és sokan megsebesültek.

Új iskolabuszokat kaptak a kárpátaljai kistérségek

Egy jármű ára 4,27 millió hrivnya.

Volodimir Zelenszkij ukrán elnök sajtónyilatkozatot tesz az Európai Unió vezetőinek 2026. április 23-i nem hivatalos találkozóján Ayia Napában, Cipruson Fotó: Byron Smith / Getty Images Hungary

A „valós európai béke” előfeltételeként említette továbbá hazája újjáépítését a háborút követően.

Több millió értékű pénzmosás a hadsereg beszállítójánál: lekapcsoltak egy bűnszervezetet Ukrajnában. Kiemelt kép forrása: ukrán rendőrség

A hatósági vizsgálatok szerint az állam 100 millió hrivnya veszteséget szenvedett el.

Három ember halt meg Ukrajnában a szélsőséges időjárás miatt

Legkevesebb három ember halt meg és ketten megsérültek Ukrajnában a rossz időjárási viszonyok miatt.

Kárpátaljai citerások találkozója, másodszor - Örömzenélés Sárosorosziban

Másodszor rendezték meg a Kárpátaljai citerások találkozóját, amely ezúttal is a közös muzsikálás, a hagyományőrzés és az öröm jegyében telt.

Horror Ausztriában: megerőszakolt egy hatéves kislányt egy szír férfi – 4,5 év börtönt kapott

Hatalmas felháborodást váltott ki Ausztriában annak az 52 éves szír állampolgárnak az ítélete, aki édességgel csalta lakásába, majd brutálisan megerőszakolt egy hatéves kislányt.

Lakóházak, kikötő és egy kereskedelmi hajó is megsérült az Odessza elleni éjszakai támadásban. Fotó: Odesszai Városi Katonai Adminisztráció

Orosz dróntámadás érte Odesszát: 13 sérült, lakóházak és kikötői infrastruktúra rongálódott, egy kereskedelmi hajót is találat ért.