Egyre komolyabban készülődik az Audi Forma-1-es csapata a 2026-os debütálásra, így nem meglepő, hogy már a lehetséges pilóták nevei is elő-előkerülnek.
A legfrissebb pletykák szerint az istálló Nico Hülkenberget szeretné mindenképp megszerezni és mellé csatlakozhat még az Alpine jelenlegi versenyzője, Esteban Ocon - írja az origo.hu.
Hülkenberg jelenleg a Haas versenyzője, 2023-ban tért vissza a rajtrácsra, és jó teljesít, nem meglepő, hogy szeretné majd a német csapat.
A háttérben természetesen már komoly munka folyik az Audi és a Sauber részéről, hogy 2026-ban minden gördülékenyen menjen. Az sem kizárt, hogy 2025-ben a leendő pilótapáros már nem is fog versenyezni, hanem az új autó fejlesztésére koncentrál majd.
Iratkozz fel a Kárpátinfo.net csatornáira: Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, Google Hírek
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke
Forrás
A mentőszolgálatok közlése szerint halálos áldozata nem volt a támadásnak, eddig négy sérültet láttak el az orvosok.
A csapásokban legkevesebb egy ember meghalt és sokan megsebesültek.
A „valós európai béke” előfeltételeként említette továbbá hazája újjáépítését a háborút követően.
A hatósági vizsgálatok szerint az állam 100 millió hrivnya veszteséget szenvedett el.
Legkevesebb három ember halt meg és ketten megsérültek Ukrajnában a rossz időjárási viszonyok miatt.
Másodszor rendezték meg a Kárpátaljai citerások találkozóját, amely ezúttal is a közös muzsikálás, a hagyományőrzés és az öröm jegyében telt.
Hatalmas felháborodást váltott ki Ausztriában annak az 52 éves szír állampolgárnak az ítélete, aki édességgel csalta lakásába, majd brutálisan megerőszakolt egy hatéves kislányt.
Orosz dróntámadás érte Odesszát: 13 sérült, lakóházak és kikötői infrastruktúra rongálódott, egy kereskedelmi hajót is találat ért.
Tavaly 2,1 millió fő vándorolt be az EU-ba.