Lionel Messi, egy Instagram-bejegyzésben osztotta ki a katalán sportújságírót, Gerard Romerót, aki a Párizsban rendezett Aranylabda-gála után valótlanságot terjesztett az argentin támadóról.
A 36 éves támadó nem ápolt jó viszont a katalán újságíróval, ugyanis Romero a múltban már több olyan pletykát is megírt Messiről, ami köszönőviszonyban sem volt a valósággal. Többet között Romero volt az, aki már tavasszal azzal haknizott, hogy Messi egész biztosan visszatér Barcelonába, aztán bombameglepetésre aláírt az Inter Miami csapatához - írja az origo.hu.
Aztán Romero előállt egy olyan hírrel, miszerint az FC Barcelona elnöke, Joan Laporta jót beszélgetett Messivel az Aranylabda-gálán, megköszönte neki, szépeket mondott a beszédében a Barcelonáról, és megegyeztek egy időpontban, amikor egy gálameccsen elbúcsúzhat majd a katalán szurkolóktól a barcelonai közönségkedvenc.
Erre a bejegyzésre reagált Messi, aki Romero bejegyzéséhez annyit írt, hogy "Hazudsz! Már megint!" mellé pedig egy pinokkiós emojit is odatett.
Ezt követően aztán Romero egy Twitter-bejegyzésben elnézést kért, beismerte, hogy hibázott, amikor a hírt közzétette, és megígérte mindent megtesz azért, hogy ilyen ne fordulhasson elő újra.
Iratkozz fel a Kárpátinfo.net csatornáira: Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, Google Hírek
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke