A labdarúgó Európa-ligában szereplő Lazio visszatéríti helyszínen szurkoló híveinek azt a pénzt, amelyet a dán Midtjyllanddal játszott idegenbeli mérkőzés belépőjéért fizettek.
Az olasz klub ezzel a gesztussal igyekszik kiengesztelni drukkereit a gárda gyenge teljesítményéért és szégyenre okot adó vereségéért.
A Lazio csütörtökön, második El-csoportkörös fellépésén 5-1-re alulmaradt az erőviszonyok alapján jóval esélytelenebbnek ítélt dán riválisával szemben. A jegyár megtérítéséről a Lazio közösségi oldalán értesítette rajongóit.
Az első kommentárok kiemelik, hogy
a római klub vezetése nem vállalt túl nagy anyagi áldozatot, mivel a dániai kudarcnak összesen 225 Lazio-szurkoló volt helyszíni tanúja.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke
Forrás
MTI