/ Sport
Labdarúgás. Illusztráció
Labdarúgás. Illusztráció
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Vádemelést javasol a rendőrség egy labdarúgóval szemben, aki 2021 őszén egy mérkőzésen lefejelte ellenfelét - közölte a Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság kedden a police.hu-n.

Hirdetés

A rendőrségre arról érkezett bejelentés, hogy a Csanádpalota - Zsombó megyei harmadosztályú labdarúgó-mérkőzésen 

Hirdetés

egy csanádpalotai játékos lefejelte ellenfelét egy szabálytalanságot követően. 

A férfi nyolc napon túl gyógyuló sérülést, arccsonttörést szenvedett.

A Makói Rendőrkapitányság az ügyet lezárta és vádemelési javaslattal küldte meg az illetékes ügyészségnek.

 Az agresszív játékosnak súlyos testi sértésért kell felelnie 

- írták a közleményben.

Forrás

MTI