A Kolosz országos sport és torna társasággal közösen, az Egészséges ország. Sport mindenkinek program keretében teniszmérkőzést rendeztünk Beregszászban - közölte Babják Zoltán, Beregszász polgármestere Facebook-oldalán.
A bejegyzés szerint az eseményen több mint 20 sportoló vett részt három kategóriában.
A 10 év alatti fiúk között Vigyikán Márk győzedelmeskedett, a dobogó második fokán Biró Ferenc, a harmadikon pedig Anatolij Jurik állhatott
- áll a közleményben.
"A lányok között Nyika Roszoha lett a bajnok, az ezüstérmet Biró Ágnes, a bronzérmet pedig Szilágyi Emíilia vihette haza."
- írta a polgármester.
A 14 év alatti versenyzők között Artem Szlivka nyert, az ezüstérmet Darina Fazekas, a bronzérmet pedig Darina Roszoha vihette haza.
"A csapatoknak Olekszandr Sziljcsenko, a városi tanács családi és ifjúsági osztályának specialistája, Irina Sziljcsenko, az Egészséges ország. Sport mindenkinek program koordinátora és Jana Timko, a Kolosz országos sport és torna társaság beregszászi szervezetének vezetője adta át a díjakat. A nyertesek kupákkal, érmékkel és oklevelekkel térhettek haza."
- írta Babják Zoltán, Beregszász polgármestere Facebook-oldalán.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke