/ Sport
Teniszmérkőzést rendeztek Beregszászban
Teniszmérkőzést rendeztek Beregszászban
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

A Kolosz országos sport és torna társasággal közösen, az Egészséges ország. Sport mindenkinek program keretében teniszmérkőzést rendeztünk Beregszászban - közölte Babják Zoltán, Beregszász polgármestere Facebook-oldalán.

Hirdetés

A bejegyzés szerint az eseményen több mint 20 sportoló vett részt három kategóriában. 

A 10 év alatti fiúk között Vigyikán Márk győzedelmeskedett, a dobogó második fokán Biró Ferenc, a harmadikon pedig Anatolij Jurik állhatott

- áll a közleményben.

Hirdetés

"A lányok között Nyika Roszoha lett a bajnok, az ezüstérmet Biró Ágnes, a bronzérmet pedig Szilágyi Emíilia vihette haza." 

- írta a polgármester.

A 14 év alatti versenyzők között Artem Szlivka nyert, az ezüstérmet Darina Fazekas, a bronzérmet pedig Darina Roszoha vihette haza.

"A csapatoknak Olekszandr Sziljcsenko, a városi tanács családi és ifjúsági osztályának specialistája, Irina Sziljcsenko, az Egészséges ország. Sport mindenkinek program koordinátora és Jana Timko, a Kolosz országos sport és torna társaság beregszászi szervezetének vezetője adta át a díjakat. A nyertesek kupákkal, érmékkel és oklevelekkel térhettek haza."

- írta Babják Zoltán, Beregszász polgármestere Facebook-oldalán.