/ Kékfény
Ismét támadás érte Harkivot
Ismét támadás érte Harkivot
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Oleh Szinyehubov Harkiv megyei kormányzó közben a Telegram üzenetküldő alkalmazáson közölte, hogy vasárnap este az orosz erők ismét lőtték a megyeszékhely, Harkiv város két kerületét, közölte a Hirado.hu.

Hirdetés

Hozzátette, hogy az eddigi információk alapján két polgári személy sérült meg.

Ihor Terehov harkivi polgármester arról számolt be, hogy

több családi házban és egy többemeletes épületben keletkeztek károk.

Az ukrán vezérkar kora esti harctéri helyzetjelentésében azt emelte ki, hogy a nap folyamán az orosz erők 14 rakétát lőttek ki és több mint 15 légicsapást mértek Ukrajnára, az ukrán csapatok pedig nyolc település – Krasznopillja, Bahmutszke, Bahmut, Majorszk, Zajceve, Kodema, Szoledar és Pervomajszke – térségében verték vissza támadásaikat.

Forrás

MTI