Munkácson fegyverrel megfenyegettek egy 25 éves rákosi fiatalembert. Azt követelték tőle, hogy kártyájáról utaljon át egy bizonyos összeget. A rendőrség elfogta a tetteseket.
Az esetről a Kárpátaljai Rendőrség Facebook-oldala számolt be.
A kárpátaljai rendőrség közleménye szerint február 14-én éjszaka bejelentés érkezett a Munkácsi járásban található Beregrákos (Rakosino) község 25 éves lakosától arról, hogy egy ismeretlen személyekből álló csoport Munkácson megfenyegette őt.
A 25 éves áldozat a bűnüldöző szervek munkatársainak elmondta, hogy
a támadók fegyverrel fenyegették meg, és arra kényszerítették, hogy egy bizonyos összeget utaljon át egy bankszámlára.
A fegyveresek nyomására az áldozat eleget tett az utasításaiknak, majd az elkövetők elmenekültek a helyszínről.
A rendőrség azonosította az összes érintettet, és elfogta az elkövetőket.
A gyanúsítottaktól két légpisztolyt és fém bokszereket foglaltak le.
A gyanúsítottakat előzetes letartóztatásba helyezték.
Akár 12 év börtönbüntetésre is számíthatnak, vagyonelkobzással együtt.
A nyomozás folyamatban van.
Iratkozz fel a Kárpátinfo.net csatornáira: Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, Google Hírek
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke