/ Közélet
Ukrán közlés: két halott és húsz megsemmisített lakóház Luhanszk megyében
Ukrán közlés: két halott és húsz megsemmisített lakóház Luhanszk megyében
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Június 17-18-án éjszaka az oroszok lakott területeket lőttek Luhanszk megyében. A lövések következtében két ember meghalt, négy pedig megsebesült – közölte a luhanszki területi katonai közigazgatás ukrán vezetője.

Hirdetés

„Sajnos már két halottunk és négy sebesültünk van.

A lövések közelében lévő házak egy részében nincs gáz és víz. Megpróbáljuk ezeket a lehető leghamarabb helyreállítani” – mondta Szerhij Gaidai egy ukrán portál szerint, melyet a Hirado idéz.

Hozzátette, az oroszok ágyúzása több mint 20 lakóépületet és infrastruktúrát semmisített meg Severodonyeckben és Rubizhneben.

Forrás