/ Kékfény
Kárpátalján az egyik rendőrőrs munkatársa ellopott egy nagy értékű motorkerékpárt, melyet tárgyi bizonyítékként foglaltak le.
Kárpátalján az egyik rendőrőrs munkatársa ellopott egy nagy értékű motorkerékpárt, melyet tárgyi bizonyítékként foglaltak le.
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Kárpátalján az egyik rendőrőrs munkatársa ellopott egy nagy értékű motorkerékpárt, melyet tárgyi bizonyítékként foglaltak le.

Hirdetés

Kárpátalján befejezték a vizsgálatot, mely alapján egy rendőr illegálisan vette birtokba a Yamaha márkájú motorkerékpárt, amelyet egy büntetőeljárás keretein tárgyi bizonyítékként foglaltak le és a rendőrség büntetőparkolójában tartották.

A rendőr viszonteladás céljából ellopta a motorkerékpárt. Kiderült az is, hogy a kétkerekű jármű költsége meghaladja az 50 ezer hrivnyát.

Az ügyben illegális jármű birtoklás miatt indítottak büntetőeljárást. A cikkely szankciója háromtól öt évig terjedő szabadságvesztést vagy börtönbüntetést ír elő – jelentette a Kárpátaljai Megyei Ügyészség sajtószolgálata.