Meghalt egy 29 éves nő San Diegóban, amikor egy feltételezhetően öngyilkosságot megkísérlő férfi egy épület tetejéről rázuhant - írja a yahoonews.
Taylor Kahle vasárnap egy barátjával sétált, amikor egy parkolóépület tetejéről rázuhant egy férfi és súlyos sérüléseket okozott neki - közölte a San Diego megyei orvosi vizsgabiztos, idézi az Origo.
A rendőrök gyorsan a helyszínre értek, azonban már nem tudtak rajta segíteni, a helyszínen meghalt
- áll az iroda közleményében.
A 20-30 év közötti férfit nem sikerült azonosítani, a kórházba szállítást követően meghalt, a szakértők öngyilkosságnak ítélték az esetet.
A baleset helyszínén megemlékeztek az áldozatról.
A nővel sétáló férfi nem sérült meg.
A főnöke elmondta, a nő éppen egy randin volt, amikor megtörtént a tragédia.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke