/ Közélet
Oroszország támadást intézett az Odesszai régió infrastruktúrája ellen
Oroszország támadást intézett az Odesszai régió infrastruktúrája ellen
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Oroszország megtámadta az odesszai régióban található Vilkove Területi Közösség energia- és polgári infrastruktúráját; Vilkove és néhány közeli település áram nélkül van, és vannak áldozatok is.

Hirdetés

Ezt az Ukrinform jelentette az Izmaili Kerületi Állami Közigazgatás Telegram- üzenetére hivatkozva .

„Június 26-án éjjel az ellenség megtámadta a Vylkove Városi Területi Közösség energia- és polgári infrastruktúráját . A csapás tüzet okozott. Az Állami Rendkívüli Szolgálat egységei haladéktalanul megkezdték a katasztrófa utóhatásainak elhárítását”

– áll a közleményben.

Egy személy megsérült, aki megkapta a szükséges orvosi ellátást - közölte a karpat.in.ua.

Forrás