/ Közélet
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben
Volodimir Zelenszkij ukrán elnök pénteken idő előtt elhagyta a Fehér Házat, miután összetűzésbe került Donald Trump amerikai elnökkel és J. D. Vance alelnökkel – jelentette be a Fehér Ház hivatalos képviselője, számolt be az rbc.ua hírportál a CNN amerikai tévécsatornára hivatkozva.
Hirdetés
A jelentés szerint a tisztségviselő elmondta, hogy Zelenszkij és Trump nem tartja meg a közös sajtótájékoztatót, amelyet a megbeszélés utánra terveztek. Mint hozzátette, az ukrán delegáció hamarosan elhagyja a Fehér Házat. - közölte a karpat.in.ua.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke