/ Sport
Megint felfüggesztette kezelhetetlen sztárját a Miami Heat
Megint felfüggesztette kezelhetetlen sztárját a Miami Heat
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Három héten belül másodszor függesztette fel legnagyobb sztárját a Miami Heat. A floridai sztárcsapattól elvágyódó Jimmy Butler ezúttal a csapat repülőgépét késte le.

Hirdetés

A Miami Heat csapatát két NBA nagydöntőbe (2020, 2023) elvezető Jimmy Butler tartja életben a liga átigazolási szezonját, hiszen igazán komoly trade-ek nem születtek a télen, így mindenki arról beszél, hogy mikor és hova megy Jimmy - írja az origo.hu.

A 35 éves sztár már nagyon menne, és alighanem ez lenne a legjobb mindenkinek, miután láthatóan kibékíthetetlen az ellentét közte és Pat Riley klubelnök között.

Hirdetés

Az alapszakaszban többnyire - önmagához képest - visszafogottan teljesítő Butler pedig mintha tesztelné a rendszert. Január 3-án hét meccsre függesztette fel a Heat többszöri szerződésszegésre hivatkozva. Ez nagyon komoly szám, ilyen büntetéseket elég ritkán osztogatnak a ligában, ami azért tele van nem kicsit problémás játékosokkal. Butler pénteken, a Denver Nuggets ellen 113-133-ra elveszített hazai meccsen tért vissza, és most ismét kapott egy rövid pihenőt.

Ezúttal csak két meccsre függesztették fel, miután lekéste a csapat repülőgépét. A Heat így nélküle lép pályára a Milawaukee Bucks, majd sa Brooklyn Nets otthonában.


Iratkozzon fel a Kárpátinfo.net csatornáira: 
Facebook, Instagram, Twitter, Telegram 
Olvassa a Kárpátinfo.net híreit a Google News oldalon.


Forrás