Kárpátalján egy 46 éves férfi megpróbálta lelőni falubelijét. A 40 éves sérültet lőtt sebbel kórházba szállítottá. A gyanúsítottat őrizetbe vették.
Az esetről a Kárpátaljai Rendőrség Facebook-oldalán számoltak be.
Május 27-én az orvosok értesítették a rendőröket, hogy a Rahói járásban található Koszivszka Poljana (Kaszómező) falu 40 éves lakosát lőtt sérülésekkel szállították kórházba.
A helyszínen kiderült, hogy a sérült férfit gyermekek találták meg az erdőben, akik erről értesítették a felnőtteket.
A nyomozók kiderítették, hogy az áldozat és falubelije konfliktusba keveredett az erdőben. A veszekedés során az utóbbi fegyvert ragadott, és rálőtt az áldozatra. Ennek következtében a 40 éves kárpátaljai férfi 2 lőtt sebet kapott.
A rendőrök a 46 éves gyanúsítottat őrizetbe vették és ideiglenes fogdába helyezték.
A nyomozás folyamatban van.
Iratkozz fel a Kárpátinfo.net csatornáira: Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, Google Hírek
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke