/ Kékfény
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben
Ismét drónokkal támadta az orosz hadsereg Kijevet hétfő este, legalább egy ember meghalt, többen megsebesültek – közölte Vitalij Klicsko polgármester.
Hirdetés
A főváros déli részén, a Holoszijivszkij kerületben egy többemeletes épületet találtak el. Egy ember meghalt, egy idős nőt kórházba szállítottak, két áldozatot a helyszínen elláttak – közölte a Telegram üzenetküldő alkalmazáson.
A város polgári és katonai közigazgatása szerint húsz embert menekítettek ki az érintett épületből. A legfelső két emelet megsemmisült, a romok alatt emberek lehetnek
– közölték szintén a Telegramon.
Az éjszaka Kijevben, a középső Cserkaszi megyében, a kirovohradi, a mikolajivi és a déli Herszon területen is megszólaltak a légvédelmi szirénák.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke
Forrás
MTI