/ Kékfény
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben
Valentyin Reznicsenko, Dnyipro (Dnyipropetrovszk) megye kormányzója arról számolt be, hogy keddre virradó éjszaka az orosz erők háromszor támadták Nikopol városát Grad típusú rakétavetőkkel, számolt be a The Kyiv Independent angol nyelvű ukrán hírportál, közölte a Hirado.hu.
Hirdetés
A kormányzó közlése szerint két embert kellett kórházba szállítani, az állapotukról azonban nem adott tájékoztatást.
A támadás következtében mintegy 20 emeletes épület, valamint 11 ház sérült meg, egy lakóház pedig összeomlott.
Súlyos probléma, hogy jelenleg a városban több mint 2000 lakos van áramellátás nélkül, mondta Reznicsenko.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke