/ Kékfény
Több ember megsérült egy benzinkút tartályának tisztítása közben kedden Debrecenben
Több ember megsérült egy benzinkút tartályának tisztítása közben kedden Debrecenben
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Több ember megsérült egy benzinkút tartályának tisztítása közben kedden Debrecenben

- közölte a Hajdú Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság szerdán a rendőrség honlapján.

A debreceni rendőrkapitányság foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés vétség gyanúja miatt indított büntetőeljárást

- tartalmazza a közlemény.

A töltőállomás karbantartási munkálatok miatt zárva tartott a baleset bekövetkezésekor

- tették hozzá.

Mint írták: a robbanásról szóló bejelentést kedden 16 óra körül kapta a rendőrség.

A vizsgálat szerint egy cég alkalmazottjai az egyik tartályt tisztították, amikor eddig tisztázatlan körülmények között bekövetkezett a robbanás.

Forrás

MTI