Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben
A kormány jóváhagyta egy újabb, 4,5 milliárd dolláros támogatás bevonását az USA-tól. A hírt Denisz Smihal miniszterelnök jelentette be a kormányülésen - írja a Karpat.in.ua.
Hirdetés
Elmondása szerint ezek a források a Világbank által létrehozott vagyonkezelői alapon keresztül érkeznek majd.
„Ez egyértelmű bizonyítéka annak, hogy szövetségeseink továbbra is szilárdan kitartanak Ukrajna mellett, és segítenek közelebb hozni a győzelmet.
Hálásak vagyunk az Egyesült Államoknak és minden partnerünknek folyamatos pénzügyi támogatásukért” – jelentette ki.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke