/ Közélet
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben
Június 17-18-án éjszaka az oroszok lakott területeket lőttek Luhanszk megyében. A lövések következtében két ember meghalt, négy pedig megsebesült – közölte a luhanszki területi katonai közigazgatás ukrán vezetője.
Hirdetés
„Sajnos már két halottunk és négy sebesültünk van.
A lövések közelében lévő házak egy részében nincs gáz és víz. Megpróbáljuk ezeket a lehető leghamarabb helyreállítani” – mondta Szerhij Gaidai egy ukrán portál szerint, melyet a Hirado idéz.
Hozzátette, az oroszok ágyúzása több mint 20 lakóépületet és infrastruktúrát semmisített meg Severodonyeckben és Rubizhneben.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke