/ Kékfény
Rendőrök ébresztették a tetthelyen alvó betörőt
Rendőrök ébresztették a tetthelyen alvó betörőt
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Egy XIII. kerületi családi házból akart lopni, de elaludt a tetthelyen egy betörő, akit a rendőrök ébresztettek fel – közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányságra hivatkozva az MTI.

Hirdetés

A 47 éves B. László még hétfőn a konyhaablakot betörve mászott be egy XIII. kerületi családi házba, ahol egy táskába különféle műszaki cikkeket – számítógépeket, kábeleket és monitort – pakolt össze, mellé pedig odakészített egy okostévét is.

Azonban elfáradt, és a hálószobában lefeküdt aludni – ismertette a rendőrség.

Az ágyban fekvő betörőt a hazatérő tulajdonos vette észre, és rendőrt hívott, akik felébresztették a férfit.

A férfit lopás kísérlete miatt kihallgatták, majd őrizetbe vették.

A gyanúsított elmondta, hogy a betörés előtt nyugtatókat vett be, ezért aludhatott el.

Forrás

MTI