Szabó Zsófi kegyeiért több ismert férfi is küzdött: a színésznő-műsorvezető június végén a Gyertek át! című műsorban kotyogta ki, hogy Frohner Fecó is randizni hívta, de hiába.
Az RTL Activity című szórakoztató műsorának esti adásában arra derült fény, hogy Puskás Petinek évekkel ezelőtt sikerült ugyan randiznia a szőke sztárral, de annak nem lett folytatása - írja a femina.hu.
- Én próbálkoztam, de nem voltam elég gazdag, ezt te is bevallottad, Zsófi. Próbáltam randizni vinni, de csak a Duna-partra tudtam kivinni - emlékezett vissza Puskás Peti a műsorban.
Szabó Zsófi másképp emlékezett, szerinte Puskás Peti egyszerűen esélyt sem adott a randijuknak.
- Egyszer találkoztunk és otthagyott a Deák téren. Nem mert sehova vinni,
esélyt se adott, eltűnt, felszívódott.
- Láttam az óráját, és azt mondtam, ez nem én vagyok, ez nem az én partim - indokolta viselkedését a 38 éves énekes.
- Otthagytál! Ha egy kicsit sok „ásványvizet” iszol, akkor te felszívódsz. Szerintem az összes barátod tudja ezt - magyarázta tovább az esetet Szabó Zsófi.
- Végül is ez a lényege a dolognak, hogy kicsit betütükéltem. De mostanra már más ember lettem, remélem, látszik is rajtam.
Iratkozz fel a Kárpátinfo.net csatornáira: Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, Google Hírek
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke