Peller Mariann szerelmét a legjobb barátnője csábította el
Peller Mariann szerelmét a legjobb barátnője csábította el
 / Mozaik
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Ahogy a legtöbb nőt támadták már hátba, úgy Peller Mariann-nak is kellett már csalódnia, ráadásul egy nagyon közeli barátjában. 

Hirdetés

– Dundi voltam, fogszabályzós… Az iskolán belüli bullyingot éltem át, amire már van egy kifejezésünk, akkor ilyen nem volt. A középiskolában volt olyan élményem, hogy tetszett nekem egy fiú, és az egyik legkedvesebb barátnőm összejött vele. Elsősorban szerintem azért, hogy kicsit bántson. Milyen érdekes, ugye, hogy egy barátnő csinál ilyet – magyarázta - írja a femina.hu.

Hirdetés

Mint mondja, akkor megtanulta azt, hogy a nők mennyire kegyetlenül kritikusak egymással, és ha arról van szó, ők szeretnének több figyelmet szerezni.

A műsorvezető úgy érzi, mintha alapból a nőkbe belenevelték volna egészen kicsi koruktól kezdve a versenyhelyzetet: aki a csinosabb, aki szebb, aki az okosabb, aki jobb háziasszony, aki jobb anya, az kapja meg a férfiak figyelmét. Mintha versenyeztetnének minket a férfiak figyelméért. 


 

Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat! Értesüljön időben a legfontosabb ukrajnai és kárpátaljai hírekről! Kövessen minket Facebookon, Instagramon, Twitteren  vagy iratkozzon fel Google News csatornánkra!

Forrás