Feke Pál kapcsolata válságba került: 13 évvel fiatalabb párja meg is szólalt
 / Mozaik

A napokban röppent fel a hír, hogy Feke Pál és párja kapcsolata válságba került - bár mindketten nagyon óvják a magánéletüket, a Hír TV híradósa megszólalt a téma kapcsán.

A színész és a 13 évvel fiatalabb Mészáros Nóra 2020-ban szerettek egymásba. Előbbi a képernyőn látta meg a csinos tévést, majd ráírt a közösségi médián keresztül, de az üzenete elsőre nem ért célba - írja a femina.hu.

Sokáig titkolták a kapcsolatukat, még azután sem vállalták fel, hogy elkészült róluk az első közös fotó. 2021 nyarán jelentek meg először egymás oldalán nyilvánosan: bár azóta sem árasztják el az Instagramot a közös fotóikkal, hébe-hóba láthattuk őket szelfiken.

Most viszont jó pár kép eltűnt mindkettejük oldaláról, amely kapcsolatuk válságba kerülésének lehet a következménye. Kiderült, valóban válságba került a kapcsolatunk.

- Az elmúlt három évben volt sok örömünk és boldogságunk, de nehézségeink is. Ám ha a Jóisten egymásnak teremtett bennünket, akkor visszatalálunk egymáshoz - nyilatkozta Mészáros Nóra a Story.hu-nak.


 


Iratkozz fel a Kárpátinfo.net csatornáira: Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, Google Hírek


Hirdetés
Címlapról ajánljuk

A Hormuzi-szoros blokádja miatt az Európai Uniónak élelmiszerhiánnyal és jegyrendszer bevezetésével kell szembenéznie.

Csapást mértek az ukrán erők az orosz fekete-tengeri flotta Sztrileckij nevű hadihajóforgalom-irányító pontjára.

Felfegyverkezésével Oroszország a NATO-val való katonai konfrontációra készül − jelentette ki a német védelmi miniszter.

A harci járművek vásárlása egy egymilliárd eurós katonai segélyterv részeként valósul meg.

Csapon végső búcsút vettek a háborúban elesett Szerhij Pireutól.

Törökországban, az Ararát-hegy lábánál egy különös kőzetképződmény lapul a hegyoldalban, amely pontosan akkora, mint a Bibliában leírt Noé bárkája.

Új korszak a határátlépésben: az eCserha rendszer júniustól a személyautók számára is elérhető lesz.

A 380 évvel ezelőtt létrejött ungvári unió egyházi, szellemi és kulturális örökségéről tartottak konferenciát Beregszászon.

A megkezdett növényvédelmi munkákat folytatni kell, különös figyelemmel a gombás betegségekre és a kártevők elleni védekezésre, még termés hiányában is!

A csapásoknak halálos áldozataik is vannak, lakóházak rongálódtak meg, ipari, vasúti és kikötői infrastrukturális létesítményekben keletkeztek károk.

Forrás