Megbeszélést tartott Beregszászban Viktor Mikita
Megbeszélést tartott Beregszászban Viktor Mikita
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

A frakcióvezetőkkel megbeszélést tartottunk a városi tanácsnál Viktor Mikitával, a Kárpátaljai Megyei Katonai Adminisztráció (OVA) vezetőjével, az OVA helyettes vezetőivel és a Beregszászi Járási Katonai Adminisztráció (RVA) vezetőjével - közölte Babják Zoltán, Beregszász polgármester közösségi oldalán.

Hirdetés

"Szó esett többek között a kistérség képviselőinek összehangolt munkájának fontosságáról, ezenkívül az OVA vezetője felajánlotta támogatását több fontos területen is vidékünkön"

- állt a bejegyzésben.

A megbeszélés keretében megvitatták a Beregszász–Beregkövesd útszakasz, valamint a beregszászi Mikes Kelemen utca javítását.

A munkalátogatás keretében ellátogattak az asztélyi határátkelőre is, ahol a fő problémát a határátkelő teherforgalmi befogadóképessége okozza. Ezzel párhuzamosan ennek kapcsán tárgyalást folytattak a vámszolgálati munkatársakkal és a határőrséggel.

A sürgős kérdést illetően kidolgozásra kerültek a vonatkozó utasítások, s kijelölték ezek végrehajtásának határidejét is - közölte Babják Zoltán.