/ Kékfény
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben
Ukrajnában, Ivano-Frankivszkban, a Halicka utcában felrobbant egy BMW X5 típusú terepjáró.
Hirdetés
Egy ismeretlen személy gránátvetővel lőtt rá
– írja a Golos.ua internetes kiadvány az Ivano-Frankivszk Megyei Rendőrség nyomán.
A rendőrség közleménye szerint az ismeretlen személy a Bisztrica-Szolotvinszka folyópart oldaláról lőtt az autóra.
Valószínűleg kézi páncéltörő gránátvetőt használt.
Az illetékes hatóságok szakértői vizsgálatra továbbították a tárgyi bizonyítékokat.
Az ügyben büntetőeljárást indítottak. Még tart a nyomozás.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke