/ Kékfény
Gránátvetővel lőttek egy BMW-re Ivano-Frankivszkban
Gránátvetővel lőttek egy BMW-re Ivano-Frankivszkban
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Ukrajnában, Ivano-Frankivszkban, a Halicka utcában felrobbant egy BMW X5 típusú terepjáró. 

Hirdetés

Egy ismeretlen személy  gránátvetővel lőtt rá

– írja a Golos.ua internetes kiadvány az Ivano-Frankivszk Megyei Rendőrség nyomán.

A rendőrség közleménye szerint az  ismeretlen személy a Bisztrica-Szolotvinszka folyópart oldaláról lőtt az autóra.  

Valószínűleg kézi páncéltörő gránátvetőt használt.  

Az illetékes hatóságok szakértői vizsgálatra továbbították a tárgyi bizonyítékokat.

Az ügyben büntetőeljárást indítottak. Még tart a nyomozás.