Meglőtte ismerősét Kárpátalján
Meglőtte ismerősét Kárpátalján
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Kárpátalján a rendőrség őrizetbe vett egy férfit, aki lőfegyverrel megsebesítette 25 éves falubelijét a Técsői járásban. Az áldozatot kórházba szállították.  Az elkövetőt előzetes letartóztatásba  helyezték.

Hirdetés

Erről a Nemzeti Rendőrség kárpátaljai kirendeltségének hivatalos oldalán adtak hírt.

A rendőrség közlemény szerint február 18-án este bejelentés érkezett, hogy a Técsői járásban található Középapsa
(Szerednye Vogyane) faluban konfliktus alakult ki két férfi között.

Egy 61 éves helyi lakos regisztrált Typhoon F12 Basic típusú sörétes puskájával megsebesítette 25 éves áldozatát.
Egy 61 éves helyi lakos regisztrált Typhoon F12 Basic típusú puskájával megsebesítette 25 éves áldozatát. 

A helyszínre kiérkező técsői járási nyomozók megállapították, hogy 

Hirdetés

két férfi közötti veszekedés során egyiküket fegyverrel meglőtték. 

A támadó egy Toyota Land Cruiser Prado típusú gépkocsival elmenekült a helyszínről. A sértett a lábán sérült meg, beszállították a járási kórházba.

A rendőrség valamennyi egységét bevetették a gyanúsított felkutatására, melynek eredményeként 

az elkövetőt hamarosan őrizetbe vették.

A gyanú szerint egy 61 éves helyi lakos regisztrált Typhoon F12 Basic típusú puskájával sebesítette meg a 25 éves áldozatát.  A puskát lefoglalták.

A nyomozás folyamatban van.


 


Iratkozz fel a Kárpátinfo.net csatornáira: Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, Google Hírek