/ Közélet
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben
Beregszászban megtartották a kistérség elöljáróival a hagyományos értekezletet - közölte Babják Zoltán, Beregszász polgármestere közösségi oldalán.
Hirdetés
A Beregszászi kistérség minden oktatási intézménye rendelkezik óvóhellyel és teljes mértékben készen áll a jelenléti oktatás megkezdésére
- áll a bejegyzésben.
"Megvitattuk továbbá, hogy kidolgozták a menetrendet a Beregszász–Badaló (Nagymuzsalyon keresztül) és a Beregszász–Badaló (Nagybaktán keresztül) járatokat illetően. A jóváhagyásra megállapított eljárás elvégzése után várhatóan novemberben megkezdődik a személyszállítás."
- közölte Babják Zoltán.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke