/ Közélet
Megkezdődik a Beregszász–Badaló személyszállitás
Megkezdődik a Beregszász–Badaló személyszállitás
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Beregszászban megtartották a kistérség elöljáróival a hagyományos értekezletet - közölte Babják Zoltán, Beregszász polgármestere közösségi oldalán.

Hirdetés

A Beregszászi kistérség minden oktatási intézménye rendelkezik óvóhellyel és teljes mértékben készen áll a jelenléti oktatás megkezdésére

- áll a bejegyzésben.

"Megvitattuk továbbá, hogy kidolgozták a menetrendet a Beregszász–Badaló (Nagymuzsalyon keresztül) és a Beregszász–Badaló (Nagybaktán keresztül) járatokat illetően. A jóváhagyásra megállapított eljárás elvégzése után várhatóan novemberben megkezdődik a személyszállítás."

- közölte Babják Zoltán.